Czwartek, 23.05.2019

Chełm: PWSZ będzie współpracować ze szkołą rolniczą z Siennicy Różanej

  • 14.03.2019, 09:33
  • DSO
Chełm: PWSZ będzie współpracować ze szkołą rolniczą z Siennicy Różanej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej podpisały porozumienie o współpracy.

11 marca br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, prof. PWSZ w Chełmie, podpisał Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej reprezentowanym przez Dyrektora szkoły mgr Stanisława Buka. 

Obie strony zadeklarowały współpracę, która będzie realizowana poprzez współdziałanie w zakresie dydaktyki oraz doskonalenia bazy dydaktycznej, realizację wspólnych przedsięwzięć przez uczniów i studentów, umożliwienie uczestnictwa w sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych spotkaniach cyklicznych oraz udział w kołach naukowych prowadzonych przez PWSZ w Chełmie. Istotnym elementem zawartym w Porozumieniu jest promowanie wśród uczniów ważności i przydatności dalszej edukacji, w tym np. podejmowania studiów na kierunku ROLNICTWO.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe