Niedziela, 25.08.2019

Chełm: Służby będą liczyć osoby bezdomne

  • 12.02.2019, 14:04 (aktualizacja 12.02.2019, 15:03)
  • DSO
Chełm: Służby będą liczyć osoby bezdomne
W nocy z 13/14 lutego odbędzie kolejna edycja ogólnopolskiego badania liczby bezdomnych. Akcja zostanie przeprowadzona również w Chełmie.

Wezmą w niej udział pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, ale też m.in. strażnicy miejscy. Sprawdzą schroniska, dworce i ogródki działkowe.

Mówi Edyta Ostapińska z chełmskiego MOPR-u:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja przeprowadzana jest co dwa lata.

Wśród bezdomnych z Chełma są osoby po 60 r.ż., ale też coraz więcej ludzi młodych - nawet 18-latkowie. Pomagają im m.in. pracownicy placówki im św. Brata Alberta i Markotu.


O sytuacji osób bezdomnych w Chełmie usłyszycie także w audycji "O tym się mówi":

Schroniska dla bezdomnych pękają w szwach

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka od zawsze
mieszkanka od zawsze 13.02.2019, 18:43
przeciez dobra zmiana mowi iz nie ma w kraju biedy i panstwo ma pelna kontrole nad biedą utrzymuje się armię nierobow a nawet się ich liczy a ulice brudne żestrach po nich chodzić

Pozostałe