Niedziela, 25.08.2019

Krasnystaw: Rob Mc Bride z BBC odwiedził 'Klęczące Drzewo'

  • 06.02.2019, 10:57
  • DSO
Krasnystaw: Rob Mc Bride z BBC odwiedził 'Klęczące Drzewo'
Rob Mc Bride, pasjonat drzew i reporter pracujący m.in. dla stacji BBC gościł wczoraj w Krasnymstawie. Przyjechał, by zobaczyć 'klęczące drzewo' - klon, który stał się symbolem miasta i który ma szansę zdobyć tytuł Europejskiego Drzewa Roku.

Charakterystyczny klon, który od 65 lat rośnie na rynku zwyciężył już w ubiegłorocznej, polskiej edycji konkursu Drzewo Roku.

Krasnostawskie 'Klęczące Drzewo' konkuruje o tytuł z czternastoma innymi drzewami, laureatami krajowych edycji konkursu. Decyduje nie wygląd, rozmiary, czy wiek drzewa, ale głównie jego historia i związki z ludźmi.

Głosowanie trwa do końca lutego, przy czym w ostatnim tygodniu - od 22 lutego głosowanie jest tajne, co oznacza, że na stronie, na której trwa głosowanie nie będzie można znaleźć aktualnej liczny  głosów. 

Dotychczas na 'Klęczące drzewo z Krasnegostawu'  swój głos oddało 3128 osób, co daje mu aktualnie 7 miejsce. Zachęcamy do głosowania na www.klubgaja.pl
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krasnostawianka
Krasnostawianka 06.02.2019, 20:07
Czy to wasze zdjęcia i tekst? Bo nie widziałam tam nikogo z waszego radia...

Pozostałe