Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy - firmy Północ Nieruchomości

❤️ Aukcje na rzecz 27. Finału WOŚP w Radiu Bon Ton ❤️

W piątek 11 stycznia o godzinie 10:00 startujemy z aukcjami na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Liczymy na Wasze zaangażowanie i kwoty duuuuużo przewyższające ceny wywoławcze!

PIĄTEK 11 STYCZNIA

Co będzie można wylicytować w piątek na naszej antenie?

❤️1. Serduszko nr 1 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracowni Złotniczej BŁAŻEJ - cena wywoławcza - 327 zł;

❤️2. Kurs prawa jazdy kategorii C od Ośrodka Szkolenia Motorowego Polskiego Związku Motorowego z ul. Strażackiej 4 - wartość 2000 zł, termin realizacji 31 grudnia 2019, c.w. 527 zł

❤️3. Szkła progresywne Essilor VariluxXclusive + oprawa okularowa Frido o łącznej wartości 2700 zł od firmy Salony Optyczne Stachniuk z ul. Popiełuszki 7, c.w. 527 zł

❤️4. Rewelacja ubiegłorocznej licytacji - fotel fioletowy o wartości 1500 zł od BH Meble. Fotel tapicerowany z najnowszej kolekcji, oparcie w tkaninie, plecy i siedzisko skóra naturalna, c.w. 427 zł

❤️5. Dwa bilety na mecz Polska - Izrael w dniu 10 czerwca 2019 w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy na stadionie PGE Narodowym w Warszawie od Anatola Obucha, prezesa Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, c.w. 127 zł

❤️6. Pokaz 5 tańców standardowych i 5 latynoamerykańskich w wykonaniu Karoliny Staszak i Jana Hubera. Trzynastoletni tancerze zajmują piąte miejsce w rankingu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Ich 20-minutowy pokaz wspaniale ubarwi wesele lub inną ważną uroczystość. Wartość nieokreślona, c.w. 57 zł

❤️7. Unikatowe czapki ze Złombola '2018 od Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji Andrzeja Marcinkowskiego z ul. Kolejowej 5 c.w. 57 zł za jedną

❤️8. Luksusowy rytuał pielęgnacyjny o wartości 150 zł od Emporio Studio z ul. Lubelskiej 52 c.w. 57 zł

❤️9. Zaproszenie na cztery seanse masażu sportowego (masaż treningowy, powysiłkowy, zabiegi w wodzie, leczenie kontuzji) wartości 300 zł od Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego im. Władysławy Szoc c.w. 97 zł

☎️82 563 22 22 - pod tym numerem od 10 do 14 czekamy na Wasze propozycje

SOBOTA 12 STYCZNIA

❤️1. Serduszko nr 2 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracownia Złotnicza Błażej, c.w. 327 zł

❤️2. Kurs prawa jazdy kategorii B od Ośrodek Szkolenia - "kursor" - wartość 1300 zł, termin realizacji 31 grudnia 2019, c.w. 327 zł

❤️3. Szkła progresywne Hoya LifeStyle 3I + oprawa okularowa Frido o łącznej wartości 25 00 zł od firmy Salony Optyczne Stachniuk Super Optyk Chełm z ul. Popiełuszki 7, c.w. 527 zł

❤️4. Dwa bilety na mecz Polska - Austria 9 września 2019 w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy na stadionie PGE Narodowym w Warszawie od Anatola Obucha, prezesa ChOZPN c.w. 127 zł

❤️5. Voucher na 3-dniowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Pensjonat HAGI w Horyńcu-Zdroju wartości 450 zł od Piotra Żelisko, c.w. 177 zł

❤️6. Rewelacja ubiegłorocznej licytacji - fotel koloru rudego wartości 1500 zł od BH Meble BH Meble. Fotel tapicerowany z najnowszej kolekcji, oparcie w tkaninie, plecy i siedzisko skóra naturalna, c.w. 427 zł

❤️7. Czterogodzinna sesja w Studiu Tatuażu RealArt Darek Sobinekwartości 800 zł, c.w. 327 zł

❤️8. Voucher na kulig (przejazd zaprzęgiem konnym, ognisko i herbata na rozgrzanie) dla 10 osób od Stajnia Kucyki Pysi z Horodyszcze Kolonii - wartość 300 zł, c.w. 77 zł

❤️9. Komplet gadżetów WOŚP (smycz, komin, plecaczek, breloczek i kubek 27. finału z podpisem Jurka Owsiaka), wartość nieoceniona, c.w. 77 zł - dwa zestawy

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaDaniłosio życzenia 3.2024
Reklamabadania Luxmed
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: monaTreść komentarza: Zawodniczki z Gryfu brały udział w mistrzostwach Polski w Zapasach i mamy 3 srebrne medaleData dodania komentarza: 18.03.2024, 10:59Źródło komentarza: Lokalne wiadomości sportowe - godz. 10:30 (18 marca)Autor komentarza: mmTreść komentarza: z Cement Gryf także dziewczyny brału udział w mistrzostwach Polski w KIelcach , mamy 3 srebraData dodania komentarza: 18.03.2024, 10:40Źródło komentarza: Lokalne wiadomości sportowe - godz. 8:30 (18 marca)Autor komentarza: GustawTreść komentarza: Ciekawa pasja i ogromna determinacja. Obserwuję od jakiegoś czasu poczynania stowarzyszenia i jestem pełen podziwu. Ogromna wiedza i chęć dzielenia się nią z innymi. Powodzenia i czekam z niecierpliwością na kolejne niezwykłe odkrycia.Data dodania komentarza: 13.03.2024, 17:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Wojciech Werus, Stowarzyszenie Historyczno-Poszukiwawcze WolicaAutor komentarza: NieznanaTreść komentarza: Dobry wieczór jestem mieszkanka miejscowości Koza-Gotówka i jestem ciekawa czemu nie ma żadnej informacji w sprawie busa finezja który od kilku dni nie jeździ przez naszą miejscowość co się stało firma finezja nie odbiera telefonów może państwu idą się ustalić co się stałoData dodania komentarza: 31.01.2024, 22:46Źródło komentarza: Chełm: Finezyjnym autobusem do Okszowa i SrebrzyszczaAutor komentarza: TomekrifTreść komentarza: Bardzo fajny zespół cover nostra grają w świetne utwory znanych zespołów metalowych gorąco polecam do posłuchania👌Data dodania komentarza: 18.01.2024, 23:25Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #323 - grupa CoverNostra
Reklama
test