Środa, 26.06.2019

❤️ Aukcje na rzecz 27. Finału WOŚP w Radiu Bon Ton ❤️

  • 10.01.2019, 14:01 (aktualizacja 11.01.2019, 13:37)
  • DSO
W piątek 11 stycznia o godzinie 10:00 startujemy z aukcjami na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Liczymy na Wasze zaangażowanie i kwoty duuuuużo przewyższające ceny wywoławcze!

PIĄTEK 11 STYCZNIA

Co będzie można wylicytować w piątek na naszej antenie?

❤️1. Serduszko nr 1 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracowni Złotniczej BŁAŻEJ - cena wywoławcza - 327 zł;

❤️2. Kurs prawa jazdy kategorii C od Ośrodka Szkolenia Motorowego Polskiego Związku Motorowego z ul. Strażackiej 4 - wartość 2000 zł, termin realizacji 31 grudnia 2019, c.w. 527 zł

❤️3. Szkła progresywne Essilor VariluxXclusive + oprawa okularowa Frido o łącznej wartości 2700 zł od firmy Salony Optyczne Stachniuk z ul. Popiełuszki 7, c.w. 527 zł

❤️4. Rewelacja ubiegłorocznej licytacji - fotel fioletowy o wartości 1500 zł od BH Meble. Fotel tapicerowany z najnowszej kolekcji, oparcie w tkaninie, plecy i siedzisko skóra naturalna, c.w. 427 zł

❤️5. Dwa bilety na mecz Polska - Izrael w dniu 10 czerwca 2019 w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy na stadionie PGE Narodowym w Warszawie od Anatola Obucha, prezesa Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, c.w. 127 zł

❤️6. Pokaz 5 tańców standardowych i 5 latynoamerykańskich w wykonaniu Karoliny Staszak i Jana Hubera. Trzynastoletni tancerze zajmują piąte miejsce w rankingu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Ich 20-minutowy pokaz wspaniale ubarwi wesele lub inną ważną uroczystość. Wartość nieokreślona, c.w. 57 zł

❤️7. Unikatowe czapki ze Złombola '2018 od Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji Andrzeja Marcinkowskiego z ul. Kolejowej 5 c.w. 57 zł za jedną

❤️8. Luksusowy rytuał pielęgnacyjny o wartości 150 zł od Emporio Studio z ul. Lubelskiej 52 c.w. 57 zł

❤️9. Zaproszenie na cztery seanse masażu sportowego (masaż treningowy, powysiłkowy, zabiegi w wodzie, leczenie kontuzji) wartości 300 zł od Szkoły Policealnej - Medycznego Studium Zawodowego im. Władysławy Szoc c.w. 97 zł

☎️82 563 22 22 - pod tym numerem od 10 do 14 czekamy na Wasze propozycje

SOBOTA 12 STYCZNIA

❤️1. Serduszko nr 2 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracownia Złotnicza Błażej, c.w. 327 zł

❤️2. Kurs prawa jazdy kategorii B od Ośrodek Szkolenia - "kursor" - wartość 1300 zł, termin realizacji 31 grudnia 2019, c.w. 327 zł

❤️3. Szkła progresywne Hoya LifeStyle 3I + oprawa okularowa Frido o łącznej wartości 25 00 zł od firmy Salony Optyczne Stachniuk Super Optyk Chełm z ul. Popiełuszki 7, c.w. 527 zł

❤️4. Dwa bilety na mecz Polska - Austria 9 września 2019 w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy na stadionie PGE Narodowym w Warszawie od Anatola Obucha, prezesa ChOZPN c.w. 127 zł

❤️5. Voucher na 3-dniowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Pensjonat HAGI w Horyńcu-Zdroju wartości 450 zł od Piotra Żelisko, c.w. 177 zł

❤️6. Rewelacja ubiegłorocznej licytacji - fotel koloru rudego wartości 1500 zł od BH Meble BH Meble. Fotel tapicerowany z najnowszej kolekcji, oparcie w tkaninie, plecy i siedzisko skóra naturalna, c.w. 427 zł

❤️7. Czterogodzinna sesja w Studiu Tatuażu RealArt Darek Sobinekwartości 800 zł, c.w. 327 zł

❤️8. Voucher na kulig (przejazd zaprzęgiem konnym, ognisko i herbata na rozgrzanie) dla 10 osób od Stajnia Kucyki Pysi z Horodyszcze Kolonii - wartość 300 zł, c.w. 77 zł

❤️9. Komplet gadżetów WOŚP (smycz, komin, plecaczek, breloczek i kubek 27. finału z podpisem Jurka Owsiaka), wartość nieoceniona, c.w. 77 zł - dwa zestawy

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe