Sobota, 20.07.2019

Chełm: Stok w Kumowej Dolinie wciąż nieczynny

  • 09.01.2019, 11:49
  • DSO
Chełm: Stok w Kumowej Dolinie wciąż nieczynny
Nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle, będzie można korzystać ze stoku w Kumowej Dolinie.

Dobra wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. Ponieważ aura dopisuje - już w ten weekend rusza stok narciarski w Bobliwie - 17 kilometrów od Krasnegostawu. Żeby warunki jazdy były jak najlepsze, stok jest dodatkowo naśnieżany. Z uroków zimy w Bobliwie będzie można korzystać codziennie. W porównaniu z rokiem ubiegłym, nieznacznie wzrosły ceny biletów umożliwiających szusowanie po stoku oraz opłaty za wypożyczenie sprzętu.

Nie wiadomo natomiast, kiedy - i czy w ogóle - będzie można korzystać ze stoku w Kumowej Dolinie. Jak wyjaśnił nam Krzysztof Białowicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie, wciąż jest za mało śniegu, żeby udostępnić stok i wyciąg amatorom narciarstwa. A ośrodek nie ma armatek śnieżnych.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A.
A. 10.01.2019, 08:28
Dziady.

Pozostałe