Sobota, 20.07.2019

Chełm: Nowi prezesi miejskich spółek

  • 07.01.2019, 10:08 (aktualizacja 07.01.2019, 10:18)
  • DSO
Chełm: Nowi prezesi miejskich spółek
MPRD, PUM i MPGK mają nowych prezesów.

Andrzej Serafin został nowym prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych w Chełmie. Zastąpił Sebastiana Łukowca, który pod koniec listopada ubiegłego roku - złożył rezygnację. Serafin na drogach zna się podobno bardzo dobrze, bo wcześniej pracował w Rejonie Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie na stanowisku kierownika.

Nowego prezesa ma też miejskie Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych. Na to stanowisko powołany został Rafał Bukowski - osoba dobrze znana chełmianom. Bukowski był miejskim radnym, a przez ostatnie kilkanaście lat pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej - na stanowisku specjalisty do spraw ochrony środowiska.  

Tuż przed weekendem informowaliśmy też o zmianach personalnych we władzach Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Firmą pokieruje Marcin Czarnecki, dotychczasowy prezes chełmskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami. Czarnecki zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Roguskiego, wieloletniego prezesa MPGK-u
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bolek
Bolek 23.01.2019, 02:03
Nowy prezes mpgk ciekawe czy tak samo będzie nowy dbał o kondycje finansową miasta a nie spółki.

Pozostałe