Chełm: Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz 27.!

  • 02.01.2019, 10:08 (aktualizacja 02.01.2019, 10:41)
  • DSO
Chełm: Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz 27.!
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

W Chełmie tradycyjnie będziemy grać już od piątku 11 stycznia. 27. Finał WOŚP w Chełmie rozpocznie się od koncertu w Szkole Muzycznej.

Piątek, 11 stycznia

Po raz drugi w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej (Hrubieszowska 102) odbędzie się koncert w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie muzyka nie do końca poważna, świąteczna, trochę klasyki oraz licytacje wyjątkowych przedmiotów. Wystąpią uczniowie szkoły, absolwenci, nauczyciele i zaproszeni goście.

  • Koncert "Gramy, bo lubimy!" 11 stycznia o godz. 17:00 

Sobota, 12 stycznia

W sobotę 12 stycznia w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury zaprezentują się najmłodsi chełmscy artyści. W kolejności zaprezentują się formacje taneczne ChDK, Młodzieżowego Domu Kultury i Estrady Dziecięcej. Początek o 16:00.

W sobotni wieczór 12 stycznia w Decaffencji zagrają Bimber Boys i Kataryna. Start koncertu o 19:00.

Niedziela, 13 stycznia

Po raz pierwszy od dłuższego czasu główny, niedzielny finał odbędzie się na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. 13 stycznia, o godz. 11:30 już po raz trzeci odbędzie się Chełmski Bieg WOŚP, będzie także pokaz widowiskowej akcji ratowniczej podczas zainscenizowanego wypadku drogowego.

Od godz. 13:00 rozpoczną się koncerty na scenie. Wykonawców poznamy wkrótce. Organizatorzy zapowiadają także Strefę Dobrych Płomieni.

Podczas niedzielnego finału będzie także filmowo. Na maraton najlepszych filmów zaprasza Chełmska Biblioteka Publiczna.

W niedzielę 13 stycznia o 10:27 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego wystartuje samochodowa rywalizacja kierowców. Amatorski Rajd Samochodowy SUPER SPRINT. Adrenalina, rywalizacja i .. poprawa umiejętności w prowadzeniu samochodów gwarantowana, a na wszystkich uczestników imprezy czekają specjalne, pamiątkowe medale.

W niedzielę o godz. 13:30 nad zalewem w Żółtańcach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy morsować będą nie tylko mieszkańcy Chełma.

27. Finał WOŚP w Radiu Bon Ton

Oczywiście GRAMY TAKŻE W ETERZE! W piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10:00-14:00 na antenie Radia Bon Ton odbędą się tradycyjne licytacje. Wylicytować będzie można mnóstwo atrakcyjnych przedmiotów i usług. Tym razem o tym co i kiedy będzie licytowane poinformujemy wcześniej, więc będzie się można przymierzyć do walki o zakup wybranych fantów.

Bądźcie z nami. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
SIEMA!

 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe