Poniedziałek, 18.02.2019

Chełm: Minister przekazał Straży Granicznej 120 nowych samochodów

  • 6.12.2018, 07:19 (aktualizacja 06.12.2018 08:39)
  • DSO
Chełm: Minister przekazał Straży Granicznej 120 nowych samochodów
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, podczas wczorajszej wizyty w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej w Chełmie podsumował trzy lata pracy służb mundurowych.

W środę 5 grudnia, w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej, minister Joachim Brudziński podsumował trzy lata pracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz służb podległych, wskazując na ważną rolę Straży Granicznej:


Minister Brudziński jako przedstawiciel rządu przekazał do dyspozycji Straży Granicznej 120 nowych samochodów. Ich zakup sfinansowano z programu Modernizacji Służb Mundurowych i Funduszy Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Do NOSG trafiło 20 nowoczesnych samochodów - Ople Astry, Toyoty Land Cruisery, Fordy Rangery. 

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

- Do wykonywania codziennych zadań na najwyższym poziomie funkcjonariusze potrzebują nowoczesnego sprzętu i odpowiedniej infrastruktury. Obszar ten przez wiele lat był zaniedbywany i niedoinwestowany, dlatego wymagał podjęcia pilnych działań. Dlatego w MSWiA przez mojego poprzednika, pana ministra Mariusza Błaszczaka, opracowany został program modernizacji służb mundurowych. Gwarantuje on finansowanie nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu oraz infrastruktury na miarę XXI w. - powiedział szef resortu spraw wewnętrznych.

- Bezpieczne państwo to dobrze wyposażona i dobrze opłacana służba, funkcjonariusze, którzy za to bezpieczeństwo odpowiadają - podkreślił.


- To były dobre trzy lata jeżeli chodzi o podnoszenie poziomu bezpieczeństwa Polaków - podkreślił wczoraj minister Joachim Brudziński.

dso_

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Biały miś
Biały miś 6.12.2018, 17:21
"...gwarantuje on finansowanie nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu oraz infrastruktury na miarę XXI w." - powiedział szef resortu spraw wewnętrznych.
I tak oto opłacało się przeczekać 3 kadencje nieudolnych rządów chełmskiej lewicy, aby teraz móc prawdziwie zachłysnąć się powiewem XXI wieku. Dziś Chełm można wreszcie porównać do bezpiecznego żaglowca, który nabiera wiatru w żagle i wypływa na morza dobrobytu. Ahoj przygodo!

Pozostałe