Poniedziałek, 18.02.2019

Chełm: W weekend wielka zbiórka pieniędzy na leczenie Maksia

  • 3.12.2018, 11:38 (aktualizacja 03.12.2018 12:05)
  • DSO
Chełm: W weekend wielka zbiórka pieniędzy na leczenie Maksia
Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących „PRZYTULISKO” w Chełmie informuje, że w dniu 8 grudnia 2018 r., we wszystkich sklepach wielkopowierzchniowych na terenie miasta Chełm, odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie 6-letniego Maksymiliana Królikowskiego.

Maksymilian cierpi na całościowe zaburzenia rozwojowe, m.in. autyzm oraz szereg dolegliwości fizycznych. W związku ze swoją chorobą Maksio wymaga intensywnego leczenia, specjalistycznej diety oraz rehabilitacji i terapii.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Zbiórkę pieniędzy do puszek będzie realizować młodzież szkolna z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.

Wolontariusze będą oznaczeni imiennymi identyfikatorami z logo Stowarzyszenia oraz będą posiadali zaplombowane i oznakowane puszki.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi  dobrej woli, o otwarcie swoich serc i portfeli i wsparcie Maksymiliana!


Więcej o Maksymilianie pisaliśmy tu:

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe