Sobota, 19.01.2019

Chełm: Ruszyło Centrum Zdrowia Psychicznego

  • 5.11.2018, 11:11
  • DSO
Chełm: Ruszyło Centrum Zdrowia Psychicznego
W Chełmie działa już Centrum Zdrowia Psychicznego. To pilotażowy program Ministerstwa Zdrowia, który ma ułatwić pacjentom cierpiącym na schorzenia psychiczne, kontakt ze specjalistami - w ramach opieki doraźnej, ambulatoryjnej, środowiskowej, dziennej i całodobowej

Jak powiedział nam dyrektor chełmskiego szpitala Michał Jedliński, placówka podpisała umowę z podwykonawcą - czyli przychodnią Bioton z Chełma, która pomoże realizować świadczenia. 

Jaką pomoc będzie oferowało Centrum Zdrowia Psychicznego? Wyjaśnia Michał Jedliński.


W Centrum pacjent otrzyma nie tylko poradę, ale też potrzebne leki. Jeżeli będzie potrzebował pilnej specjalistycznej pomocy, powinien ją uzyskać w ciągu maksymalnie 72 godzin. Na wsparcie lekarzy  z Centrum Zdrowia Psychicznego mogą też liczyć rodziny chorych.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe