Poniedziałek, 18.02.2019

Rafał Bereza z kolejnym mistrzowskim tytułem!

  • 9.10.2018, 10:32
  • DSO
Rafał Bereza z kolejnym mistrzowskim tytułem!
Aspirant Rafał Bereza znów najlepszy! Podczas rozgrywanych pod koniec września w łódzkiej manufakturze Mistrzostw Polski KZPT FCC zdobył tytuł Mistrza Polski!

W dniach 29 - 30 września w łódzkiej manufakturze rozegrane zostały mistrzostwa Polski KZPT FCC, na których Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie reprezentował pochodzący z Wólki Orłowskiej asp. Rafał Bereza. Uważany on był za pretendenta do zdobycia najwyższego miejsca na podium.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Już w pierwszy dzień Rafał pokazał doskonałe przygotowanie do zawodów, a co się z tym wiąże również przygotowanie do codziennej służby. Wygrał zawody zdobywając tytuł Mistrza Polski. Drugiego dnia rozegrany został bieg elit, w którym startowało 22 najlepszych zawodników. Nasz reprezentant jako zwycięzca z dnia poprzedniego startował w biegu finałowym z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Ukrainy, który przed biegiem zapewniał, że zwycięży w tym starciu. Jak się po chwili okazało nasz zawodnik nie miał sobie równych zwyciężając w biegu elit i pokonując zawodnika z Ukrainy o 11 sekund.

Były to ostatnie zawody Rafała w tym roku, teraz czeka go krótka regeneracja i przygotowania do przyszłego sezonu.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe