Środa, 20.02.2019

To już pewne! Włodawa z Podstrefą Ekonomiczną.

  • 12.09.2018, 13:57 (aktualizacja 12.09.2018 14:03)
  • DSO
To już pewne! Włodawa z Podstrefą Ekonomiczną.
We Włodawie powstanie Podstrefa Ekonomiczna. Decyzją rozporządzenia rady Ministrów - część miejskich terenów inwestycyjnych, o powierzchni ponad 5 hektarów, zostało włączonych do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 'Euro-Park Wisłosan'.

Chodzi o tereny położone przy siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, czyli między ulicami Żołnierzy WIN a Sybiraków.

Jak informują władze miasta, Włodawska Podstrefa Ekonomiczna umożliwi inwestorom, którzy zdecydują się uruchomić tam swoje biznesy, korzystanie z ulg podatkowych, a w dalszej perspektywie - zapewni rozwój gospodarczy miasta.

Przypominamy, że w naszym regionie specjalną podstrefę ekonomiczną ma już Chełm. 
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe