Sobota, 23.03.2019

Jesteś chętny na 'Mieszkanie Plus'? Wypełnij ankietę!

  • 12.07.2018, 12:02 (aktualizacja 12.07.2018 12:22)
  • DSO
Jesteś chętny na 'Mieszkanie Plus'? Wypełnij ankietę!
Chełmski ratusz sprawdzi, ilu mieszkańców jest zainteresowanych udziałem w programie Mieszkanie Plus. Jeśli chcielibyście skorzystać z tańszego lokum, wypełnijcie ankietę, przygotowaną przez miejskich urzędników.

Mówi prezydent Chełma, Agata Fisz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co trzeba zrobić?

Trzeba odpowiedzieć na 7 pytań. Połowa dotyczy waszej obecnej sytuacji mieszkaniowej i wielkości rodziny. Kolejne – rządowego projektu. Musicie m.in. napisać, jak duże ma być wasze Mieszkanie Plus, a także czy chcecie lokal wynajmować czy z czasem wykupić na własność.

Gdzie można wypełnić ankietę?

Ankiety są dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta oraz w Wydziale Infrastruktury Komunalnej. Dokument można też wypełnić online - przez stronę internetową chełmskiego magistratu.

Uchwałę w sprawie przystąpienia do Narodowego Programu Mieszkaniowego chełmscy radni podjęli pod koniec czerwca. Bloki - a w nich prawie 200 mieszkań - miałyby stanąć w okolicy os. Zachód.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe