Piątek, 22.03.2019

Zagrają dla Miłoszka

  • 9.07.2018, 10:34
  • DSO
Zagrają dla Miłoszka
13.lipca 2018 r.- Stowarzyszenie Na Rzecz Osób „PRZYTULISKO” w Chełmie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sawinie , Zespołem Szkół w Sawinie oraz p. Sołtys wsi Chutcze-p. Agnieszką Siwek – organizuje Koncert Charytatywny na rzecz Miłoszka Krzeszczyka z Aleksandrówki w gminie Sawin.

Dwuletni dziś Miłosz  urodził się z wadą serca HLHS (hipoplazja lewej komory serca). Ta straszna choroba wymaga trzyetapowego leczenia operacyjnego. Chłopiec jest już po dwóch ciężkich  operacjach. Przed ukończeniem 3-go roku życia musi przejść trzecią. Niedawno, po konsultacji u prof. Edwarda Malca-został zakwalifikowany  do operacji w Klinice Uniwersyteckiej Uniwersytetu w Munster w Niemczech.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Wg. Profesora operacja powinna odbyć się pomiędzy lipcem a grudniem 2018r. Niestety, koszt operacji wynosi 37.000.euro i znacznie przekracza możliwości finansowe Rodziny.

Dlatego też pragniemy pomóc chłopcu i Jego Rodzicom.

W akcję pomocową zaangażowało się wiele instytucji , firm oraz osób prywatnych. Swoją pomoc bezinteresownie zadeklarowali artyści:
Dariusz Tokarzewski , Mariusz Matera ,Marlena Stangryciuk-Zając , Zespół Mada Bis z Wojsławic, Zespół „WRZOS” , Kapela Sawińska.
Nie zabraknie też wielu atrakcji na świeżym powietrzu: fryzoteka , malowanie buziek , kule Bumber Ball i wiele innych.
Honorowy Patronat nad imprezą przyjął Wójt Gminy Sawin -p.Dariusz Ćwir.

Nie bądźmy obojętni!  Pomóżmy! Dajmy szansę  Miłoszkowi na normalne życie….

ZAPRASZAMY DO SAWINA (STADION) , 13.LIPIEC.2018 r godz. 16.00.

Wszyscy ludzie dobrej woli ,którzy zechcieliby dołożyć własną cegiełkę pomocy dla Miłosza mogą wpłacać darowiznę na konto

Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących „PRZYTULISKO”

28 2030 0045 1110 0000 0277 8360

z dopiskiem : dla Miłosza Krzeszczyka.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fantomas
Fantomas 9.07.2018, 14:38
Rozumiem ze koszt operacji to wynagrodzenie lekarzy ... bo przecież nie koszt prądu i wacików
tubylec
tubylec 10.07.2018, 14:35
I tu się mylisz. Takich operacji nie wykonuje się na scyzorykiem na biurku w trzy minuty. Wynagrodzenie całego zespołu to tylko niewielki ułamek tej kwoty. Kwota nie jest niska, ale to i tak pikuś przy np. kosztach koncertu Rolling Stones. O kwotach inkasowanych przez "gwiazdy futbolu" za kopanie piłki nawet nie wspomnę.

Pozostałe