Piątek, 22.03.2019

Biblioteka ponownie zaprasza do wysyłania książek na wakacje

  • 25.06.2018, 10:35
  • DSO
Biblioteka ponownie zaprasza do wysyłania książek na wakacje
Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w kolejnej już edycji akcji pn. „Wyślij książkę na wakacje”.

Celem akcji jest promocja czytelnictwa i polega na wypożyczeniu książek, które wraz z czytelnikami pojadą na wakacje. Wybrane na towarzyszy podróży książki zostaną opatrzone specjalnymi naklejkami. Podczas wakacyjnych wojaży czytelnicy zrobią fotografie z książkami i prześlą je do biblioteki. Biblioteka z kolei ze zgromadzonych zdjęć sporządzi galerię, prezentującą różne miejsca na świecie, w których były książki z ChBP. Autorzy najciekawszych zdjęć, jak co roku, zostaną nagrodzeni książkami.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Fotografie należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] Na zdjęcia czekamy do końca września 2018 r. Szczegóły konkursu oraz warunki udziału zostały zawarte w regulaminie akcji, dostępnym na stronie www.chbp.chelm.pl

Przyjdź do biblioteki, wypożycz książkę i wyślij ją na wakacje!

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe