Środa, 20.03.2019

Powstaje społeczny Honorowy Komitet Poparcia dla Agaty Fisz

  • 11.06.2018, 08:17
  • DSO
Powstaje społeczny Honorowy Komitet Poparcia dla Agaty Fisz
Już kilkanaście osób - reprezentujących różne grupy społeczne i polityczne - zadeklarowało swój udział w Honorowym Komitecie Poparcia dla Agaty Fisz. To rodzaj społecznej inicjatywy, wspierającej urzędującą prezydent Chełma.

Na liście znaleźli się m.in. Zbigniew Janowski - przewodniczący Związku Zawodowego Budowlani, Stanisław Mościcki - prezes Stowarzyszenia Rozwój i Demokracja czy Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk- reprezentująca środowiska kulturalne Chełma. Urzędującą prezydent wspierają także m.in. Ewa Suchań, Marian Lipczuk, Kazimierz Mazurek oraz Marian Sikorski.

Jak powiedziała Agata Fisz, to dowód na to, że chełmianie potrafią się zjednoczyć i działać wspólnie dla ważnych dla miasta spraw.
"-Nie ukrywam, że będę kandydowała ponownie, bo zależy mi na dokończeniu tych wszystkich projektów i mam jeszcze wiele innych kreatywnych pomysłów"
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 11.06.2018, 09:48
Hahahahahaha Upadek tej władzy jednak jest bliżej niż myślałem. Zebrała się grupa SLD i ludzi zależnych od AF żeby ja „spontanicznie” poprzeć. Przecież to tak jakby Banaszakowi poparcia miał udzielić Szwed, Czech, Bożeński czy Blaszczuk. Albo Grabczukowi Sokołowa z Mirzwa. Chybiony ruch ????
mp
mp 11.06.2018, 11:46
a kto inny chciałby popierać tak nieudolną politykę? tylko swoi, głupi przeciez nie są, jak poleci Szefowa to i dwór się rozpadnie, a wtedy bezrobocie, bieda, ulica? Zbyszku, nie wchodz w zadne uklady, zdradziła Cię

Pozostałe