Środa, 20.03.2019

Casting do filmu o Dyrekcji ruszy w czwartek!

  • 11.06.2018, 06:54 (aktualizacja 11.06.2018 07:23)
  • DSO
Casting do filmu o Dyrekcji ruszy w czwartek!
W najbliższy czwartek - 14 czerwca, w Chełmie odbędzie się casting na statystów do nowego dokumentu o jednej z zabytkowych dzielnic miasta - osiedlu Dyrekcja. Potrzebnych będzie co najmniej kilkanaście osób. Zarówno młodszych jak i mających już spore doświadczenie życiowe.

Film ma przestawiać bogatą historię osiedla, które powstało w okresie międzywojennym oraz jego mieszkańców. Jego reżyserem będzie Grażyna Stankiewicz, z którą miasto współpracowało już kilka lat temu, m.in. przy realizacji dokumentu o niemieckim obozie jenieckim 'Stalag 319'. 

Jeśli chcecie wziąć udział w castingu - wystarczy zgłosić się - 14 czerwca o godzinie 16:00 - do Urzędu Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65.  
Realizacja nagrań planowana jest na 23-26 czerwca. 
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe