Poniedziałek, 21.01.2019

Chełmski Społecznik Roku nie zwalnia tempa.

  • 16.05.2018, 10:32
  • DSO
Chełmski Społecznik Roku nie zwalnia tempa.
Najnowsza laureatka tytułu Społecznika Roku w Chełmie - Anna Wyczyńska - nie zwalnia tempa i znowu pomaga. Tym razem - Lubelskiej Fundacji Spełnionych Marzeń. Organizacja opiekuje się dziećmi z oddziałów onkologii, hematologii i transplantologii, Szpitala Dziecięcego przy ulicy Chodźki w Lublinie.

W Chełmie odbędzie się zbiórka prezentów dla podopiecznych Szpitala Dziecięcego przy ulicy Chodźki w Lublinie. Przebywają tam także dzieci z naszych okolic. Akcja odbędzie się z okazji Dnia Dziecka. Organizuje ją Lubelska Fundacja Spełnionych Marzeń. W Chełmie, koordynatorem jest Anna Wyczyńska.


Pod opieką fundacji są dzieci z oddziałów: onkologii, hematologii i transplantologii. Tym razem prezenty trafią do dzieci starszych, powyżej 15-ego roku życia.

Dary dla podopiecznych lubelskiego szpitala można przynosić do redakcji Super Tygodnia Chełmskiego przy ulicy Lubelskiej 31, do Szkoły Podstawowej nr 11 przy ulicy Powstańców Warszawy, oraz do Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Granicznej. 

Zbiórka potrwa do 25 maja. 

Więcej usłyszycie w "Rozmowach Na Temat":

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe