Poniedziałek, 21.01.2019

Biblioteka chce pobić Rekord Guinnessa!

  • 16.05.2018, 10:21
  • DSO
Biblioteka chce pobić Rekord Guinnessa!
Chełmska Biblioteka Publiczna otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. 'Czytam, bo lubię” w ramach programu MKiDN – Partnerstwo dla książki. Zgodnie z założeniami projektu ChBP zgłosi się do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim.

We wrześniu biblioteka zorganizuje spotkanie miłośników książek na zielonym terenie przed budynkiem głównym i zgodnie z procedurą przystąpi wraz z chełmianami do bicia rekordu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz przeczytanych książek, którego intencją jest uwolnienie z domowych półek przeczytanych już książki i wymiana na inne oraz spotkanie autorskie z dla dzieci i młodzieży. 

Po zakończeniu kampanii przygotowana zostanie wystawa fotograficzna pn. "Chełmianie biją Rekord Guinnessa” oraz film z przeprowadzonej akcji. Mamy nadzieję, że rekord, który obecnie wynosi 3071 osób, zostanie pobity, a chełmianie zapiszą się w Księdze Guinnessa.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe