Poniedziałek, 21.01.2019

Kapela Wójtowicz gra "Swojsko"

  • 15.05.2018, 12:15
  • Bartłomiej Ważny
Kapela Wójtowicz gra "Swojsko"
Kapela Wójtowicz, rodem z Pniówna propaguje muzykę ludową również w Norwegii, gdzie pracują jej założyciele: Wojtek i Jola. Rodzinne granie to już długa tradycja w rodzie Wójtowiczów, podtrzymywane również przez jego najmłodszych członków. Na naszej antenie członkowie kapeli opowiedzieli o swojej działalności i płycie pt. "Swojsko"

Na płycie zrealizowanej w Studio Cyców i przy wsparciu Gminnego Domu Kultury w Cycowie znalazło się 10 piosenek z repertuarem ludowym i biesiadnym, który Kapela Wójtowicz prezentuje na lokalnych scenach oraz za granicą. Wojciech i Jolanta Wójtowiczowie podkreślają, że ważne jest dla nich granie dla ludzi i wspieranie polskiego folkloru:

Bartłomiej Ważny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe