Poniedziałek, 21.01.2019

Pomóżmy wspólnie uratować życie Igora!

  • 9.05.2018, 15:36 (aktualizacja 09.05.2018 16:20)
  • Bartłomiej Ważny
Pomóżmy wspólnie uratować życie Igora!
12-letni Igor Cywiński choruje na zespół mielodysplastyczny, bardzo ciężką, zagrażającą życiu chorobę. Członkowie najbliższej rodziny chłopca nie mogą zostać w tym przypadku dawcami szpiku ze względu na brak jego zgodności. Potrzebna jest pomoc od dawców niespokrewnionych.

Do rejestru dawców szpiku kostnego możecie dołączyć 16 maja w NZOZ Top-Med Szafranek przy ul. Juliusza Słowackiego 33 w Chełmie, w godzinach 13.00 - 17.00. Na miejscu zainteresowani wypełnią kwestionariusz zdrowotny kandydata na dawcę szpiku oraz oddadzą próbkę krwi. Mama Igora takie formularze zostawiła również w naszej redakcji przy Lubelskiej 31. W rozmowie na naszej antenie prosi o pomoc dla syna i innych czekających na przeszczep szpiku:

Bartłomiej Ważny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe