Poniedziałek, 21.01.2019

11 maja - Dzień Osób z Niepełnosprawnością w chełmskim ZUS-ie

  • 7.05.2018, 08:02
  • DSO
11 maja - Dzień Osób z Niepełnosprawnością w chełmskim ZUS-ie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyciąga rękę do osób niepełnosprawnych. W chełmskim oddziale ZUS-u, odbędzie się 'Dzień Osób z Niepełnosprawnością'.

Osoby z niepełnosprawnością uzyskają kompleksowe informacje o przysługujących im uprawnieniach i ulgach. Mówi Małgorzata Korba - regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim.


Wydarzenie odbędzie się 11 maja, w piątek, w siedzibie chełmskiego ZUS przy alei Pierwszej Armii Wojska Polskiego. Na sali obsługi klientów będzie można skorzystać z porad ekspertów ZUS oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Będzie również przedstawiciel Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, który odpowie na pytania dotyczące wsparcia z PFRON. Eksperci będą dyżurować od 9.30 do 13.30. 

Dodatkowo, na sali obsługi klientów będzie można obejrzeć wystawę rękodzielnictwa, przygotowaną przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej 'Prometeusz' z Chełma.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe