Wtorek, 26.03.2019

Gminy Żmudź, Leśniowice i Fajsławice dostaną pieniądze na drogi

  • 16.04.2018, 07:51 (aktualizacja 16.04.2018 08:56)
  • DSO
Gminy Żmudź, Leśniowice i Fajsławice dostaną pieniądze na drogi
Aż 13 mln złotych dostaną gminy i powiaty województwa lubelskiego, na usuwanie skutków klęsk żywiołowych - głównie - na przebudowę dróg. Na fundusze może liczyć także nasz region.

Promesę w wysokości 72 tys. złotych dostała Gmina Żmudź w powiecie chełmskim, gdzie na przebudowę czeka droga gminna w miejscowości Leszczany Drugie. Prawie 650 tys. złotych dostała gmina Leśniowice. 127 tys. złotych trafi z kolei do gminy Fajsławice, w powiecie krasnostawskim na przebudowę drogi w samych Fajsławicach. Promesę - prawie 340 tys. złotych - otrzymał też powiat krasnostawski na remont drogi powiatowej w miejscowości Gliniska. 

W ubiegłym roku na usuwanie skutków klęsk żywiołowych do województwa lubelskiego trafiło 12 mln zł.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe