Środa, 20.02.2019

Glinianki, basen w "Ósemce" oraz nowe place zabaw - miasto rusza z zamówieniami na inwestycje

  • 12.02.2018, 11:31
  • DSO
Glinianki, basen w "Ósemce" oraz nowe place zabaw - miasto rusza z zamówieniami na inwestycje
Urząd Miasta w Chełmie opublikował listę plan postępowań ratusza, o udzielenie zamówień na ten rok. Czytamy w nim, kiedy będą ogłaszane przetargi na poszczególne inwestycje w tym roku.

Jeszcze w pierwszym kwartale, maja być ogłoszone przetargi na zagospodarowanie zbiornika wodnego 'Glinianki', na modernizację basenu w Szkole Podstawowej nr 8, a także na przebudowę terenu wokół tej placówki. Do końca marca, mają się też znaleźć wykonawcy przebudowy kilku placów zabaw: w ogródku jordanowskim, w parku miejskim przy Kamenie, oraz przy ulicy 11 Listopada, na osiedlu przy Gmachu.

W drugim kwartale tego roku, odbędą się kolejne przetargi: na modernizację boiska przy szkole nr 3 przy ul. Rejowieckiej, przebudowę terenu przy Szkole Podstawowej nr 4, remont pomieszczeń na potrzeby miejskiego żłobka 'Chełmie Niedźwiadki' w budynku przy ulicy Wolności, oraz na rozbudowę skateparku w parku miejskim przy Kamenie.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe