Środa, 20.02.2019

Kto wyremontuje amfiteatr w Kumowej Dolinie? Miasto ogłosiło przetarg

  • 12.02.2018, 10:53
  • DSO
Kto wyremontuje amfiteatr w Kumowej Dolinie? Miasto ogłosiło przetarg
Władze Chełma ogłosiły kolejny przetarg, dotyczący amfiteatru w Kumowej Dolinie. Poszukiwana jest firma, która podejmie się kompleksowej modernizacji obiektu i jego otoczenia.

Jak czytamy w specyfikacji przetargu, zakres zamówienia obejmuje między innymi: modernizację budynku wraz ze sceną oraz infrastrukturą kultury, modernizację instalacji, zagospodarowanie terenu wokół amfiteatru, w tym utwardzenie terenu oraz budowę miejsc parkingowych, a także monitoring i ogrodzenie terenów. Amfiteatr planowany jest na 2500 widzów.

Wykonawca powinien wyrobić się z pracami do 17 grudnia tego roku. Termin składania ofert - upływa 23 lutego.

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach projektu "Chełmski Łańcuch Kreatywności", który będzie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe