Rządowe wizyty w Chełmie

  • 10.02.2018, 11:42 (aktualizacja 10.02.2018, 11:48)
  • Paula Fabiańczyk
Rządowe wizyty w Chełmie

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi jutro nie tylko Włodawę, ale również i Chełm. O godzinie 10:00, w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z premierem dla mieszkańców. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, głównym tematem spotkania z Prezesem Rady Ministrów będą bieżące stosunki polsko - izraelskie. Z kolei w poniedziałek, do Chełma przyjedzie minister edukacji - Anna Zalewska. Szefowa MEN weźmie udział w zamkniętym spotkaniu z samorządowcami, z terenu całego województwa lubelskiego. 
W konferencji będą również uczestniczyć Lubelski Kurator Oświaty - Teresa Misiuk, Wojewoda Lubelski - Przemysław Czarnek, oraz Wicemarszałek Sejmu - Beata Mazurek.
Spotkanie odbędzie się poniedziałek, w Chełmskim Domu Kultury, o 9:00. Wiemy, jakie tematy będą tam poruszane: m. in. finansowanie oświaty i proponowane zmiany w karcie nauczyciela. Przewidziano też dyskusję z samorządowcami.

Paula Fabiańczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obywatel
obywatel 11.02.2018, 00:04
Zalewska w Chełmie? A dlaczego zamknięte spotkanie z samorządowcami? Już uczniowie, rodzice i nauczyciele nie mają wstępu? Edukacja to nie tylko Zalewska i samorządy... Obywatele oczekują debaty z tą kłamczuchą!!!!

Pozostałe