1300 dzieci bezpłatnie skorzysta z nauki pływania. Włodawski MOSiR otrzymał rekordowe dofinansowanie

  • 06.02.2018, 14:35
  • DSO
1300 dzieci bezpłatnie skorzysta z nauki pływania. Włodawski MOSiR otrzymał…
Włodawski MOSiR dostał rekordowe w swojej historii dofinansowanie, na zorganizowanie lekcji pływania. Chodzi o ponad 230 tysięcy zł, z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Co ciekawe, w całym kraju takie dofinansowanie dostało 19 instytucji, a włodawski MOSiR znalazł się na wysokim, bo trzecim miejscu zestawienia, pod względem wysokości dofinansowania.

Z bezpłatnej nauki pływania, skorzysta 1300 dzieci ze szkół z 26 miejscowości, z trzech powiatów: włodawskiego, chełmskiego i parczewskiego.
Dyrekcja MOSiR-u we Włodawie podkreśla, że ma jeszcze wolne miejsca. Zgłaszać mogą się  szkoły lub osoby, które chcą skorzystać z tej propozycji.

Co więcej, okoliczne samorządy zobowiązały się przekazać z budżetów gmin pieniądze na dowiezienie dzieci do Włodawy. Dzięki temu cała nauka odbędzie się za darmo.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe