Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Chełm: Mężczyzna chciał targnąć się na swoje życie. W ostatniej chwili zjawiła się policja

  • 10.10.2018, 08:00
Chełm: Mężczyzna chciał targnąć się na swoje życie. W ostatniej chwili zjawiła się policja
Dzięki prawidłowej reakcji jednego z członków rodziny oraz szybkiej interwencji policjantów, udało się uratować mieszkańca gm. Chełm, który próbował wczoraj popełnić samobójstwo. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej w stodole w jednej z miejscowości w gm. Chełm. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Z uwagi na fakt, że 41-letni desperat znajdował się na wysokości z założoną na szyi pętlą, potrzebna była natychmiastowa reakcja. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podeszli bliżej. W pewnej chwili jeden przytrzymał go, uniemożliwiając tym samym skok, a drugi w tym czasie odciął pętlę od belki, do której była przymocowana.

Mężczyzna został oddany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

Niewątpliwie szybkie i zdecydowane działanie policjantów, jak też właściwa reakcja zgłaszającego zapobiegły tragedii.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe