Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Rafał Bereza z kolejnym mistrzowskim tytułem!

• 9.10.2018, 10:32
Aspirant Rafał Bereza znów najlepszy! Podczas rozgrywanych pod koniec września w łódzkiej manufakturze Mistrzostw Polski KZPT FCC zdobył tytuł Mistrza Polski!

W dniach 29 - 30 września w łódzkiej manufakturze rozegrane zostały mistrzostwa Polski KZPT FCC, na których Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie reprezentował pochodzący z Wólki Orłowskiej asp. Rafał Bereza. Uważany on był za pretendenta do zdobycia najwyższego miejsca na podium.

Już w pierwszy dzień Rafał pokazał doskonałe przygotowanie do zawodów, a co się z tym wiąże również przygotowanie do codziennej służby. Wygrał zawody zdobywając tytuł Mistrza Polski. Drugiego dnia rozegrany został bieg elit, w którym startowało 22 najlepszych zawodników. Nasz reprezentant jako zwycięzca z dnia poprzedniego startował w biegu finałowym z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Ukrainy, który przed biegiem zapewniał, że zwycięży w tym starciu. Jak się po chwili okazało nasz zawodnik nie miał sobie równych zwyciężając w biegu elit i pokonując zawodnika z Ukrainy o 11 sekund.

Były to ostatnie zawody Rafała w tym roku, teraz czeka go krótka regeneracja i przygotowania do przyszłego sezonu.