Sobota, 21.07.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Pardon, to tu? Retro Potańcówka | Festiwal Kolory Muzyki

  • 9.07.2018, 08:13
  • DSO
Pardon, to tu? Retro Potańcówka | Festiwal Kolory Muzyki
28 lipca Retro Potańcówka „Pardon, to tu?” przeniesie nas w barwne lata dwudzieste i trzydzieste ubiegłego wieku, sprawiając że przez chwilę poczujemy się jak w międzywojennym Chełmie. Do tańca przygrywać będzie nowo powstała chełmska Orkiestra z Kina Corso złożona w większości z muzyków, których pamiętamy z projektu Opole Osiemdziesiąt.

Aktualnie artyści opracowują nieśmiertelne foxtroty, walce, polki i sztajery. Podczas koncertu pojawić się mają m.in. utwory
z repertuaru Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo, Zuli Pogorzelskiej czy Hanki Ordonówny. Występ Orkiestry z Kina Corso poprzedzi koncert starych piosenek podwórkowych. 

Organizatorzy zapowiadają, że ze wszystkich sił będą starali się nakłonić chełmian by na tej imprezie pojawili się w strojach choć trochę nawiązujących do mody dwudziestolecia międzywojennego. Instruktorzy tańca z Chadeku obiecują, że nauczą wszystkich podstawowych kroków tanga, foxtrota i walca.

„Pardon, to tu?” Retro Potańcówka 
28 lipca 2018 | 19:00 } pl. Łuczkowskiego

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe