Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Tragedia na służbie. Funkcjonariusz NOSG w Dorohusku popełnił samobójstwo

  • 12.03.2018, 09:26
  • DSO
Tragedia na służbie. Funkcjonariusz NOSG w Dorohusku popełnił samobójstwo
Samobójstwo w placówce Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Do zdarzenia doszło dziś o poranku, w Dorohusku. Na swoje życie targnął się funkcjonariusz.

Według nieoficjalnych informacji, miał w tym celu użyć broni palnej. Sprawę wyjaśniają już pogranicznicy pod nadzorem chełmskiej prokuratury. Jak na razie - ze strony śledczych usłyszeliśmy jedynie potwierdzenie, że do samobójstwa faktycznie doszło w placówce straży granicznej w Dorohusku. Na miejscu trwają jeszcze oględziny.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
www
www 25.03.2018, 19:13
ale ten co miał napchane w materacu 2 miliny jakoś sobie nie odebrał życia
Xxx
Xxx 15.03.2018, 22:24
Komendant nie spojrzy jego bratu w oczy bo najpierw wyśle go na przymusowy urlop a potem karze przekazać mu informacje żeby napisał PROŚBĘ o przeniesienie do innej placówki..... w taki sposób wszystko zostanie zamiecione pod dywan a ludzie dalej będą przez niego odbierać sobie życie bo M. nie był jedyny.. A prokuratura nic nie zrobi i nic mu nie udowodni bo kto będzie zeznawał przeciwko komendantowi? NIKT. Poza tym to jedna partia.. Wyrazy współczucia dla mamy i brata..
XxX
XxX 14.03.2018, 18:47
Tak w Straży Granicznej w Dorohusku jest super i przełożeni są idealni a to że Funcjonariusza około 6 miesiecy temu zabrała karetka po rozmowie z przełożonym nikt tego nie powie!!!
Proszę zapytać tam pracujących ludzi to powiedzą jak wygląda tam służba!!!
Doświadczony przez chory system
Doświadczony przez chory system 14.03.2018, 18:03
Nic się nie zmieni dopóki "betony" będą dowodzić ludźmi w SG. Liczą się tylko statystyki. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Piotr
Piotr 13.03.2018, 21:47
Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich Funkcjonariusza, To nie powinno się zdarzyć. Człowiek to najwyższa wartość. Trzeba go cenić rozmawiać i rozumieć. Widocznie w SG tego brak....
Kolega2
Kolega2 13.03.2018, 05:43
Ten komendant wielu osobom robi na zlosc i wzbudza strach. . .
esende
esende 12.03.2018, 20:07
ludzie gadają ze był mobbing ze strony komendanta ,szkoda chłopaka i rodziny,ciekawe jak komendant spojrzy jego bratu w oczy...

Pozostałe