Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Rządowe wizyty w Chełmie

Rządowe wizyty w Chełmie

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi jutro nie tylko Włodawę, ale również i Chełm. O godzinie 10:00, w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z premierem dla mieszkańców. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, głównym tematem spotkania z Prezesem Rady Ministrów będą bieżące stosunki polsko - izraelskie. Z kolei w poniedziałek, do Chełma przyjedzie minister edukacji - Anna Zalewska. Szefowa MEN weźmie udział w zamkniętym spotkaniu z samorządowcami, z terenu całego województwa lubelskiego. 
W konferencji będą również uczestniczyć Lubelski Kurator Oświaty - Teresa Misiuk, Wojewoda Lubelski - Przemysław Czarnek, oraz Wicemarszałek Sejmu - Beata Mazurek.
Spotkanie odbędzie się poniedziałek, w Chełmskim Domu Kultury, o 9:00. Wiemy, jakie tematy będą tam poruszane: m. in. finansowanie oświaty i proponowane zmiany w karcie nauczyciela. Przewidziano też dyskusję z samorządowcami.

Paula Fabiańczyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obywatel
obywatel 11.02.2018, 00:04
Zalewska w Chełmie? A dlaczego zamknięte spotkanie z samorządowcami? Już uczniowie, rodzice i nauczyciele nie mają wstępu? Edukacja to nie tylko Zalewska i samorządy... Obywatele oczekują debaty z tą kłamczuchą!!!!

Pozostałe