Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Wyniki Turnieju Łyżwiarskiego "O Złoty Krążek"

  • 22.01.2018, 10:28
  • DSO
Wyniki Turnieju Łyżwiarskiego "O Złoty Krążek"
W dniu 14 stycznia 2018r. na chełmskim lodowisku odbyły się Zawody Łyżwiarskie „O Złoty Krążek". Wzięło w nich udział 37 osób. Rozegrano dwie konkurencje – techniczną (w zależności od kategorii wiekowej) oraz jazdę szybką. O zajętym miejscu decydował łączny czas obu konkurencji.

Dziewczęta do lat 6 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)
1. Maja Krystynek                                         48,50 sek.
2. Weronika Michałowska                              50,13 sek.
3. Amelia Siejo                                             51,74 sek.
4. Adrianna Suska                                         1,03,84 min.
           
Chłopcy do lat 6 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)
1. Szymon Mróz                                            36,20 sek.
2. Bartosz Misiec                                           56,96 sek.
3. Maciek Koniuszewski                                  1,10,77min.
 
Dziewczęta do lat 8 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)
1. Inez Domino                                             39,12 sek.
 
Chłopcy do lat 8 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)
1. Jan Seremak                                               28,37 sek.
2. Antek Koniuszewski                                     31,13 sek.
3. Karol Domański                                          39,89 sek.
4. Oliwier Prucnal                                           40,75 sek.
5. Filip Ferenc                                                46,04 sek.
 
Dziewczęta do lat 10 (jazda wahadłowa przodem i jazda szybka – 2 okrążenia)
1. Nikola Ufnal                                              1,26,23 min.
2. Nikola Zdziebłowska                                  1,31,84 min.
3. Tajra Domino                                            1,43,51 min.
4. Magdalena Rutkowska                                1,47,22 min.
 
Chłopcy do lat 10 (jazda wahadłowa przodem i jazda szybka – 2 okrążenia)
1. Kajetan Łuba                                             1,38,90 min.
 
Dziewczęta 11-13 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 2 okrążenia)
1. Julia Kowalczuk                                        1,25,24 min.
2. Wiktoria Jasińska                                       1,27,95 min.
3. Weronika Stawarek                                   1,34,69 min.
4. Patrycja Golec                                           1,35,45 min.
5. Monika Spodniewska                                1,40,32 min.
6. Natalia Nieradko                                       1,45,51 min.
 
Chłopcy 11-13 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 2 okrążenia)
1. Kacper Słoboda                                         1,25,19 min.
2. Patryk Bodzak                                           1,53,51 min.
 
Chłopcy 14-15 lat (jazda wahadłowa przodem i jazda szybka – 3 okrążenia)
1. Łukasz Mróz                                              1,13,95 min.
2. Daniel Szymański                                      1,39,11 min.
3. Michał Wiecha                                           1,42,81 min.
 
Kobiety 19-35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)
1. Barbara Michałowska                                1,52,43 min.
2. Emilia Koniuszewska                                1,54,04 min.
3. Karolina Krystynek                                   2.03,51 min.
 
Mężczyźni 19-35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)
1. Piotr Misiec                                               1,24,59 min.
 
Kobiety pow. 35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)
1. Elżbieta Mróz                                            1,52,13 min.
 
Mężczyźni pow. 35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)
1. Radosław Seremak                                    1,10,05 min.
2. Wojciech Mróz                                          1,18,54 min.
3. Artur Koniuszewski                                    1,30,76 min.
 
Wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach otrzymali nagrody rzeczowe, słodycze oraz dyplomy ufundowane przez MOSiR.
Zawody sędziowali: Ryszard Dżaman, Emil Krasnowski, Michał Siemiątkowski oraz Krzysztof Suski.
Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe