Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Pijana matka opiekowała się 10-miesięcznym synkiem. Podczas interwencji znieważyła policjantkę.

  • 12.01.2018, 10:41 (aktualizacja 12.01.2018 15:16)
Pijana matka opiekowała się 10-miesięcznym synkiem. Podczas interwencji znieważyła policjantkę. fot/policja.pl
Ponad promil alkoholu w organizmie miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała w mieszkaniu swojego znajomego, który również był nietrzeźwy. Została zatrzymana, po tym jak podczas interwencji znieważyła policjantkę. Maluszek po zbadaniu przez lekarzy został przekazany pod opiekę pracowników socjalnych. Dzisiaj z jej udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.
Krzyki i płacz były powodem wczorajszej interwencji na ulicy Piłsudskiego w Chełmie. Policjanci, którzy zostali skierowani pod wskazany adres ustalili, że nietrzeźwa 28-letnia chełmianka sprawuje opiekę nad swoim 10-cio miesięcznym synkiem.
 
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był nietrzeźwy. Podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została przez funkcjonariuszy zatrzymana.
 
Dzieckiem, po zbadaniu przez lekarza, zaopiekowali się pracownicy miejskiego ośrodka pomocy. Dzisiaj z udziałem kobiety będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Policjanci ustalą czy swoim zachowaniem naraziła ona dziecko na niebezpieczeństwo. Kobieta najprawdopodobniej usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe