Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

17. miejsce II LO, dopiero na 32. "Czarniecki". Znamy ranking szkół średnich "Perspektyw"

  • 10.01.2018, 11:54
  • DSO
17. miejsce II LO, dopiero na 32. "Czarniecki". Znamy ranking szkół średnich "Perspektyw"
Znamy tegoroczny ranking magazynu "Perspektywy", który ocenił szkoły średnie z całej Polski. Sprawdziliśmy jak ocenione są szkoły z naszego regionu.

Listę otwiera Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie. Na 17. miejscu, jako pierwszy ogólniak z naszego regionu jest II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Oczko niżej jest włodawskie I Liceum. Natomiast na 22. pozycji jest krasnostawskie Liceum im. Władysława Jagiełły. W pierwszej 50-tce liceów z województwa lubelskiego jest jeszcze I-wsze Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. W tym roku szkoła uplasowała się na 32. miejscu w województwie.

W rankingu szkół technicznych na pierwszym miejscu jest lubelskie Technikum Elektroniczne imienia Obrońców Lublina 1939.  Wysoko na liście jest chełmskie Technikum Ekonomiczne nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych. Szkoła zajęła w tym roku 14. miejsce. 3 oczka niżej znajduje się Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych w Chełmie.

Szczegóły zestawienia najlepszych szkół średnich z całej Polski, można znaleźć na stronie 'perspektywy.pl'

 

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej Sawa
Andrzej Sawa 11.01.2018, 00:21
Czarniecki,dno.Wstyd mi,bo to moja Buda.

Pozostałe