Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Czterech na jednego. Sprawcom rozboju we Włodawie grozi do 12 lat więzienia

  • 10.01.2018, 11:26 (aktualizacja 11.01.2018 07:56)
  • DSO
Czterech na jednego. Sprawcom rozboju we Włodawie grozi do 12 lat więzienia
Czwórka agresywnych mieszkańców Włodawy, została wczoraj skazana przez sąd na 3-miesięczny areszt. To dwie kobiety i dwaj mężczyźni, w wieku od 29 do 38 lat.

Włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o napaści na mieszkańca gm. Włodawa. Czworo sprawców miało żądać od pokrzywdzonego pieniędzy, a następnie po wielokrotnym uderzaniu rękami i kopaniu, sprawcy zabrali  mu telefon komórkowy.

Funkcjonariusze ustalili napastników. Okazały się nimi 2 kobiety i 2 mężczyzn w wieku od 29 do 38 lat.

Wszyscy w chwili zatrzymania znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty rozboju.

Wczoraj Sąd Rejonowy we Włodawie przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy. Mieszkańcy Włodawy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym, za rozbój grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wolny
wolny 11.01.2018, 11:11
Więzienie 3 miesiące, kpina.
Do robót publicznych .....

Pozostałe