Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Mieszkańcy swoje - miasto swoje. Magistrat nie uwzględnił w budżecie propozycji z osiedla Słoneczne

  • 7.12.2017, 08:01 (aktualizacja 07.12.2017 09:31)
Mieszkańcy swoje - miasto swoje. Magistrat nie uwzględnił w budżecie propozycji z osiedla Słoneczne
Na ostatnim zebraniu Rady osiedla Słoneczne w Chełmie, lokatorzy dowiedzieli się, że z proponowanych przez nich do realizacji w przyszłym roku inwestycji, w budżecie miasta nie znalazł się ani jeden z tych pomysłów.

Mieszkańcy osiedla Słoneczne w Chełmie, na ostatnim zebraniu Rady Osiedla dowiedzieli się, że z proponowanych przez nich do realizacji inwestycji - w budżecie miasta na przyszły rok, wnioski nie zostały uwzględnione przez władze miasta.

Wiesław Wróblewski - przewodniczący Rady Osiedla Słoneczne - wymienia inwestycje, które proponowali mieszkańcy:

Mimo wszystko, Rada Osiedla Słoneczne, po długiej dyskusji, wyraziła pozytywną opinię projektu budżetu miasta na przyszły rok.

Przeznaczono ponadto 100 tysięcy zł na wykup działek przy ulicy Lwowskiej B.

Jakie zadania znalazły się w takim razie w przyszłorocznym budżecie miasta? O tym w dzisiejszych Rozmowach na Temat - po 10:30 i 17:30

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe