Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Za dwa tygodnie ruszy Jarmark Świateczny. Wiemy, co na nim znajdziecie!

  • 7.12.2017, 07:28
Za dwa tygodnie ruszy Jarmark Świateczny. Wiemy, co na nim znajdziecie!
Tuż przed świętami, na Placu Łuczkowskiego w Chełmie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Za jego organizację odpowiadają władze miasta. Wiemy już, kto pojawi się na jarmarku i co można będzie na nim dostać.

Jak na razie, do udziału w jarmarku zgłosiło się 32 wystawców. Zaprezentują m. in. rękodzieło, ozdoby świąteczne, biżuterię i bombki. Będzie też coś dla podniebienia: pierogi, wędliny, ciasta, sery i nabiał, a także oleje tłoczone. Koła gospodyń wiejskich przyjadą ze swoimi wyrobami, m. in. - z nalewkami. Organizatorzy wydzielili także kilka miejsc dla sprzedawców choinek.

Jarmark Świąteczny "Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina" na Placu Łuczkowskiego zaplanowano na dwa dni: 21 i 22 grudnia. W drugi dzień Urząd Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólną Wigilię. O 16:00, władze miasta złożą życzenia, a kolędy zaśpiewają artyści z Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe