Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Starostwo rozdaje choinki! Wystaczy wziąć udział w konkursie "Świąteczna choinka. Naturalnie!”

  • 6.12.2017, 10:14 (aktualizacja 06.12.2017 10:22)
Starostwo rozdaje choinki! Wystaczy wziąć udział w konkursie "Świąteczna choinka. Naturalnie!”
Starostwo Powiatowe w Chełmie zachęca, żeby żyć ekologicznie i zaprasza do udziału w konkursie pod tytułem "Świąteczna choinka. Naturalnie!”.

Od 7 do 20 grudnia, na profilu powiatu chełmskiego, na portalu społecznościowym Facebook przeprowadzony zostanie konkurs. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, a sześć osób każdego dnia może wygrać choinkę w doniczce ufundowaną przez Starostę Chełmskiego.  Na stronie Starostwa czytamy, że sztuczne drzewko jest nieekologiczne. Co prawda nie odpadają z niego igły i można z niego korzystać przez kilka sezonów, to jednak ich produkcja i utylizacja ma negatywny wpływ na środowisko. Z kolei w przypadku żywych choinek można mówić o pewnej odnawialności.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krzysztof Kołtun
krzysztof Kołtun 9.12.2017, 06:00
Konkurs i akcja ponadczasowe. Gratuluję! W mieście jest łyso, bo łyse pały wciąż niszczą drzewa - sadźmy drzewa, krzaki, choćby powoje - uratujemy miasto i siebie!

Pozostałe