Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Mieszkanka Sławatycz w programie "The Brain. Genialny Umysł"

  • 12.10.2017, 14:34
  • DSO
Mieszkanka Sławatycz w programie "The Brain. Genialny Umysł" polsat
Mieszkanka Sławatycz z ponadprzeciętnymi umiejętnościami została wyróżniona w ogólnopolskiej telewizji. 27-letnia Angelika Iwaniuk brała udział w ostatnim odcinku programu 'The Brain - Genialny Umysł' w telewizji Polsat.

Kobieta, która z wykształcenia jest muzykiem, na co dzień współpracuje z Kameralnym Chórem Sacrum z Lublina. Jej zadanie w programie było również związane z muzyką - polegało na wskazaniu trzech osób z kilkudziesięcioosobowego chóru, którzy nagle przestali śpiewać.

Jurorzy podczas drugiego wykonania utworu pokazali trzy osoby, które miały nagle przestać śpiewać. Uczestniczka jednak bez żadnego błędu pokazała osoby które już nie śpiewały. A był to drugi tenor, drugi bas i drugi sopran. W programie, w którym brała udział mieszkanka Sławatycz, co tydzień prezentuje się pięcioro uczestników. Udowadniają oni, że mają ponadprzeciętne umiejętności umysłowe. Następnie są oceniani przez jury, jednak o wygranej decyduje publiczność w studio. W każdym odcinku do wygrania jest 30 tysięcy złotych.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe