Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Urząd Miasta idzie petentom na ręke. We wtorek uruchomiono...

  • 12.10.2017, 14:29
  • DSO
Urząd Miasta idzie petentom na ręke. We wtorek uruchomiono...
Kolejne udogodnienie dla petentów w chełmskim Urzędzie Miasta. Od wtorku w chełmskim magistracie uruchomiono możliwość zamawiania wypisów z rejestru gruntów przez Internet. Z możliwości mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele działek.

Potwierdzenie tożsamości zamawiającego następuje przez logowanie do Profilu Zaufanego. Należna opłata jest wnoszona przez płatności internetowe, a po jej zaksięgowaniu i automatycznym zarejestrowaniu wniosku w Urzędzie Miasta następuje wygenerowanie wypisów oraz wysłanie wiadomości z informacją o wygenerowanych wypisach na adres e-mail wnioskodawcy. W ramach nowej usługi wydawane są tzw. wypisy uproszczone określone w ustawie Prawo geodezyjne i kartograficzne w tabeli 11 pkt 13.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe