Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Nie uwierzycie, co kursanci piją przed egzaminem na prawo jazdy! Tylko nam, dyrektor WORD-u zdradza...

  • 12.10.2017, 09:45 (aktualizacja 12.10.2017 14:25)
  • DSO
Nie uwierzycie, co kursanci piją przed egzaminem na prawo jazdy! Tylko nam, dyrektor WORD-u zdradza... word chełm
Tylko nam Sławomir Niepogoda - dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie zdradził legendarne już po latach sytuacje, błędy i niecodzienne pomyłki, jakie mają na swoim koncie kierowcy, którzy przystępowali do egzaminów na prawo jazdy.

Na początek - o tym, czego nie pić przed wizytą na placu manewrowym. Mówi dyrektor chełmskiego WORD-u, Sławomir Niepogoda:

A tak - gdy wykryto stan nietrzeźwości u mężczyzny, dyrektor WORD-u był zmuszony poinformować o wszystkim policję. To spotkało się z dosyć niecodzienną reakcją niedoszłego kierowcy.

Zatem dawkowanie jest równie ważne jak to, co się bierze na uspokojenie. Dyrektor Niepogoda przypomina, że trzeba uważać ze wszystkimi środkami, które mają nam opanować stres przed egzaminem. Ich przedawkowanie może bowiem nie tyle uspokoić, co wydłużyć nawet czas reakcji, co za kierownicą - może być bardzo niebezpieczne.

Tym razem - dowód na to, że nie zawsze opłaca się przyjeżdżać na egzamin z rodziną.

 W tym przypadku można zatem powiedzieć, że początkujący kierowca nie zdał egzaminu na prawo jazdy, ale egzamin z bycia synem - jak najbardziej.

Teraz przykład na to, jak stres może nas dosłownie sparaliżować na egzaminie. Mówi dyrektor chełmskiego WORD-u, Sławomir Niepogoda.

To dopiero początek - w końcu stres potrafi wpłynąć na nasze zachowanie za kierownicą. W Chełmie, w trakcie egzaminów praktycznych zdarzało się bowiem, że egzaminowani mylili światło czerwone z zielonym.

 

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe