Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ponad 30 ambasadorów z całego świata przyjedzie jutro do Chełma

  • 6.10.2017, 09:10
  • DSO
Ponad 30 ambasadorów z całego świata przyjedzie jutro do Chełma
Szefowie misji dyplomatycznych goszczą na terenie naszego województwa.

Dziś w Lublinie rozpoczyna się oficjalna wizyta ambasadorów z ponad 30 państw, z różnych regionów świata. Spotkanie w Lublinie odbędzie się dziś o 12:30. Podczas 2-dniowej wizyty, dyplomaci odwiedzą między innymi dwa zakłady pracy w Lublinie, Stare Miasto w Zamościu, a także Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie - zobaczą Centrum Studiów Inżynierskich. To jedyny punkt ich wizyty w naszym mieście. Następnego dnia (8 października) dyplomaci odwiedzą Muzeum na Majdanku oraz złożą kwiaty przed Mauzoleum. Ostatnimi punktami pobytu w województwie lubelskim będą wizyty w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce oraz Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym.

Szefowie misji dyplomatycznych przyjeżdżają na wspólne zaproszenie władz rządowych i samorządowych województwa. Głównym celem wizyty, jaki stawiają przed sobą gospodarze naszego województwa, jest zaprezentowanie dorobku kulturalnego i walorów krajobrazowo-turystycznych regionu, tak -  aby goście promowali te wartości w swoich państwach.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 6.10.2017, 10:52
A kto konkretnie?

Pozostałe