Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ruszyło głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Chełma 2018!

  • 2.10.2017, 10:23
  • DSO
Ruszyło głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Chełma 2018! um chełm
Przez cały tydzień, do soboty włącznie, mieszkańcy będą mogli oddać głos na najlepsze ich zdaniem propozycje, które zgłoszono do realizacji. Budżet jednego zadania to maksymalnie 250 tysięcy zł.

W tym roku głosowanie będzie się odbywać w urzędzie miasta - codziennie od 9:00 do 18:00, ale także przez internet - na specjalnej stronie Budżetu Obywatelskiego. Przy logowaniu się, wystarczy podać PESEL - system sam odnajdzie ulicę i osiedle, na którym mieszkacie i przedstawi wam taką elektroniczną kartę do głosowania. To właśnie na portalu Budżetu Obywatelskiego możecie już teraz zobaczyć, jakie zadania z waszego osiedla przeszły do etapu głosowania. Największy wybór mają mieszkańcy osiedla Działki - jest tam 15 propozycji. Aż tak dużych problemów z wyborem nie będą mieli mieszkający na osiedlach Kościuszki i XXX-lecia: są tam zaledwie po 3 propozycje.

Głosując w Urzędzie Miasta, przy podejściu do komisji, zostaniecie poproszeni o dowód tożsamości i podanie osiedla lub ulicy, gdzie mieszkacie. Otrzymacie odpowiednią kartę do głosowania - na każde z dziesięciu chełmskich osiedli, przypada inna karta do głosowania.
Na takiej karcie znajdziecie instrukcje i zasady oddawania głosów. Poniżej będzie się znajdować lista zadań z danego osiedla. Znak X można będzie postawić przy maksymalnie trzech propozycjach, które według was są najlepsze. Następnie kartę do głosowania będzie trzeba wrzucić do odpowiedniej urny.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe