Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

UWAGA! 12 września nie będzie ciepłej wody

  • 8.09.2017, 14:03
  • DSO
UWAGA! 12 września nie będzie ciepłej wody stock
W najbliższy wtorek, 12 sierpnia w mieście nie będzie ciepłej wody. Na szczęście przerwa będzie tylko jednego dnia - przez osiem godzin. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej liczy na wyrozumiałość mieszkańców w tym temacie.

Ciepłej wody nie będzie 12 września w godzinach od 8 do 16. Przerwa w dostawie ciepła związana jest z wykonaniem niezbędnych prac remontowych i inwestycyjnych na terenie Centralnej Ciepłowni. Oczywiście komunikat ten dotyczy wyłącznie mieszkańców, którzy korzystają z ciepłej wody we wszystkich obiektach zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej w Chełmie. Jak wyjaśnia Artur Jędruszczuk, główny inżynier do spraw eksploatacji - MPEC musi dokonać przeglądu rozdzielni elektrycznej, co wiąże się z całkowitym wyłączeniem zasilania. To konieczne ze względu na bezpieczeństwo pracowników.

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe