Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Głosuj na Chełm! Zobacz nasze miasto z niezwykłej perspektywy w programie kanału Planete +

  • 6.09.2017, 10:26
  • DSO
Głosuj na Chełm! Zobacz nasze miasto z niezwykłej perspektywy w programie kanału Planete + planete+
Czy mieliście okazje kiedyś zobaczyć Chełm z lotu ptaka? Jeśli nie, to wkrótce być może będziecie mogli mieć ku temu okazję. Nasze miasto bierze udział w konkursie Planete + o nazwie 'Zobacz swoją miejscowość z niezwykłej perspektywy!' .

Zwycięskie miasta zostaną pokazane 'z lotu ptaka' w programie telewizji Planete+ 'Polska z góry'. Głosować można do 26 września na stronie: --> PLANETE + TU <-- 

Głosy oddane na daną miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Chełm ma spore szanse na wygraną.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe