Sobota, 21.07.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Które urzędy w Chełmie będą nieczynne 14 sierpnia? Sprawdź!

  • 11.08.2017, 12:10 (aktualizacja 14.08.2017 10:33)
  • DSO
Które urzędy w Chełmie będą nieczynne 14 sierpnia? Sprawdź! stock
Wiemy które urzędy robią sobie długi weekend.

Poniedziałek, 14 sierpnia to dzień wolny od pracy między innymi dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie. Jeśli planowaliście wybrać się w ten dzień do chełmskiego WORD-u - to przełóżcie tę wizytę na inny termin.

O powodach zamknięcia Ośrodka mówi  dyrektor instytucji, Sławomir Niepogoda.

Zatem w najbliższy poniedziałek - 14 sierpnia - WORD będzie zamknięty. Jednocześnie dyrekcja przypomina, że w dniach wolnych od pracy, nadal można ustalać terminy egzaminów, ale tylko za pomocą systemu zapisów on-line, przez portal info-car.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego to jedna z kilku instytucji, która w poniedziałek - 14 sierpnia nie będzie pracować. Tego dnia nie załatwicie również spraw w Urzędzie Skarbowym w Chełmie. W zamian za 14 sierpnia, urzędnicy będą mieli pracującą sobotę - 9 września. Więc jeśli nie uda Wam się odwiedzić Urzędu Skarbowego  od poniedziałku do piątku, będzie można to zrobić wyjątkowo właśnie w drugą sobotę września.

14 sierpnia nieczynne będzie także biuro Polskiego Związku Wędkarskiego w Chełmie oraz Urząd Gminy Wierzbica.

2 maja, 16 czerwca i 14 sierpnia będą w tym roku dniami wolnymi od pracy dla pracowników administracji rządowej. W zamian urzędy będą otwarte w soboty: 13 maja, 24 czerwca i 9 września. Stosowne zarządzenie podpisała Beata Kempa, Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Zarządzenie Szefa KPRM dotyczy rządowej administracji centralnej (ministerstwa i urzędy centralne) oraz terenowej (m.in. urzędy wojewódzkie, urzędy, które należą do Krajowej Administracji Skarbowej, nadzór budowlany, inspekcje i urzędy statystyczne). Przepisy zarządzenia nie mają zastosowania do administracji samorządowej (urzędów marszałkowskich, starostw powiatowych oraz urzędów miast i gmin), w których czas pracy regulowany jest odrębnymi przepisami.

 

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe