Czwartek, 22.02.2018, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Lipiec był rekordowym miesiącem dla chełmskiego Aquaparku

  • 8.08.2017, 11:43
  • DSO
Lipiec był rekordowym miesiącem dla chełmskiego Aquaparku chełmski park wodny
Mimo wielu sceptycznych głosów, w Chełmskim Parku Wodnym padł kolejny rekord odwiedzin. W lipcu obiekt odwiedziło około 30 tysięcy klientów. Poprzedni rekordowym miesiącem był styczeń - wtedy chełmski aquapark osiągnął około 27,5 tysiąca klientów.

Z rekordu odwiedzin cieszy się Zbigniew Mazurek, prezes spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie. Podkreśla on, że to znakomity wynik, szczególnie biorąc pod uwagę wielkość aquaparku. Dodaje też, że gdyby do tej liczby doliczyło się setki klientów  najemców lokali w obiekcie, to wynik byłby znacznie wyższy. Chełmski Park Wodny czeka na 200-tysięcznego klienta, który zostanie wyłowiony z tłumu i otrzyma nagrodę.

Największą grupę klientów stanowią mieszkańcy Chełma i powiatu chełmskiego. Nie brakuje też osób z sąsiednich powiatów. Chełmski Park Wodny stał się bardzo popularny również wśród mieszkańców Zamościa i okolic, którzy coraz chętniej przyjeżdżają do naszego miasta. Znaczną grupę stanowią także mieszkańcy Lublina. Ci najchętniej korzystają z chełmskiego saunarium, choć nie brakuje wśród nich też miłośników wodnych atrakcji.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe