Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Krasnystaw Rocks 2017

  • 14.07.2017, 11:05
  • DSO
Krasnystaw Rocks 2017 kdk krasnystaw
22 lipca, o godz. 18.00, w Rynku Miejskim w Krasnymstawie odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Krasnostawski Dom Kultury przeglądu „Krasnystaw Rocks!"

Dnia 22 lipca o godz. 18.00 w Rynku Miejskim w Krasnymstawie odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Krasnostawski Dom Kultury przeglądu „Krasnystaw Rocks!”. Impreza ma na celu odkrywanie i promowanie nowych, głównie rockowych zespołów z Lubelszczyzny. Wydarzenie na trwale wpisało się w kalendarz dużych imprez muzycznych w naszym województwie i już po raz siódmy będzie gościć fanów gitarowego grania.

Koncert rozpocznie The Broken Knife z charyzmatyczną wokalistką Roksaną Kostrzewską. Zespół powstał we wrześniu 2016 roku. Tworzą go Roksana Kostrzewska (wokal), Oktawian Gajewski (perkusja), Patryk Szymiło (gitara basowa), Kamil Szałacha (gitara), Kuba Magdziak (gitara). Wykonują muzykę z pogranicza hard rocka i metalu. W styczniu 2017 roku nagrali składającą się z trzech utworów debiutancką epkę. Na koncertach wykonują głównie autorskie kompozycje. Opisują w nich przeżycia, emocje, które towarzyszyły im na różnych etapach życia, ale nie tylko. Starają się być jak najbardziej prawdziwi i oryginalni. Poważnie myślą o karierze muzycznej. Na koncie mają m.in. występy na „Zamojskiej majówce" i przeglądzie „Eksplozja". Przygotowują się również do koncertów na „Palinocce pod Światowidem” i „Chmielakach Krasnostawskich 2017”.


Więcej:
Facebook:
https://www.facebook.com/TheBrokenKnifeBand

Instagram:
https://www.instagram.com/the_broken_knife_official
YouTube:
http://bit.ly/2uMS751

Jako drugi ok. godz. 19.30 zaprezentuje się Pasażer. Członkowie zespołu nazywają swoją muzykę renesansem lubelskim. „Renesans” owej twórczości objawia się uczestniczeniem w nowej fali muzyki popularnej razem z jej syntezatorowymi brzmieniami, triolowym rapem i elektronicznym chłodem, jednak z dodatkiem rockowej ekspresji. Teksty, które możemy usłyszeć w piosenkach grupy są raczej emocjonalnym opisem rzeczywistości, niż próbą jej rozwiązania. Podmiot liryczny nie do końca ma wpływ na swoje położenie, w życiowej podróży jest Pasażerem. Zespół tworzą: Jan Wąsak (wokal, gitara), Wojtek Głowacki (instrumenty klawiszowe) i Michał Wróbel (groovy).

Więcej:
Facebook:
https://www.facebook.com/pasazerlbn
YouTube:
http://bit.ly/2u7zXxs


Na koniec wystąpi lubelsko - krasnostawska formacja HeadShot Five, poruszająca się w klimatach ogólnie pojętego, energicznego metalu z dodatkiem wielu innych stylów muzycznych. Każdy z członków H5 wnosi do tworzonej muzyki odmienne inspiracje, dzięki czemu powstałe utwory niekoniecznie łatwo jest skategoryzować w ramach jednego gatunku. Przez dwa lata działalności zespołowi udało się wypracować materiał na album, który świetnie wypada na żywo... ale to już zdecydowanie warto usłyszeć i zobaczyć na własne oczy pod sceną! Skład zespołu: Seba (wokal), Grzechu (gitara), Endrju (gitara), Preper (bas), Gandhi (perkusja).


Więcej:
Facebook:
https://www.facebook.com/HeadShotFive
YouTube:
http://bit.ly/2ssGL5g

dso_

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe